Kontakta oss

Funktionell idé och design

När du väljer ett badrum från Ekeby Bruk, väljer du ett badrum med själ och hjärta. Vi älskar estetisk design och slår vakt om funktionella lösningar. Därför ägnar vi mycket av vår tid åt att omsorgsfullt välja ut de vackraste och mest funktionella badrumsprodukterna från världsledande designers och kvalitetssäkrade leverantörer. Vi förstår att alla behov är individuella och att estetik är en central del när du designar ditt badrum. Samtidigt har vi kompetens att bidra till att alla lösningar blir de bästa möjliga utifrån rummets förutsättningar.

Kom och besök vår fina utställning, vi kommer att göra allt för att hjälpa dig hitta vad du söker. Med många års brinnande intresse och verksamhet har vi samlat på oss massor av kunskap och kontakter. Vi önskar dig välkomna till vår butik!

Nils Brolin
VD
Telefon: 0708-246 530
E-post: nils@ekebybruk.se

Darek Boczar
Bad
Telefon: 070-273 99 00
E-post: darek@ekebybruk.se

Dan Andemo
Bad
Telefon: 018-470 44 03
E-post: dan@ekebybruk.se

Anders Jonsson
Bad
Telefon: 018-470 44 06
E-post: anders@ekebybruk.se

Thomas Blom
Kök
Telefon: 018-470 44 02
E-post:thomas@ekebybruk.se

Malin Sunnerstrand
Kök
Telefon: 018-470 44 08
E-post: malin@ekebybruk.se

Jocke Ahlqvist
Logistik & Proffsbutik
Telefon: 018-470 44 05
E-post: jocke@ekebybruk.se

Ekeby bruk

Kontakta oss

Har ni frågor kring vårat sortiment eller vill prata kakel?
Tveka inte att kontakta oss!

8 + 12 =